به میزبان سفید خوش آمدید ، ما به شما چشم اندازی نوآورانه از کارآفرینی ارائه میدهیم.

درباره ما

ما چشم اندازی نوآورانه را برای کارآفرینی و کارآفرینان با ارائه خدمات تخصصی ارائه میدهیم.

هدف ما

توسعه کارآفرینی در بستر نوآوری به خصوص در حوزه کارآفرینی اجتماعی در کشور ایران با ارائه ابزار های کارآفرینی و تسهیل از طریق ارائه پکیج های ارزان قیمت ، پشتیبانی و معرفی به بازار برای علاقمندان و دغدغه مندان این حوزه میباشد.

ماموریت : ارائه ابزار و منتورینگ ارزان قیمت و با کیفیت برای کارآفرینان ، استارت آپ ها و کسب و کار ها

whitehost logooo

خدمات ارائه زیرساخت مجازی

میزبان سفید همه خدمات مجازی زیرساختی برای شروع کسب و کار مجازی شما را ارائه میدهید از قبیل فضای میزبانی وب در مشخصات مورد نیاز شما ، دامنه و آدرس وبسایت ، سرور های مجازی و خصوصی جهت توسعه فعالیت ها ، ما همه خدمات خود را بدون شرط تضمین میکنیم .

خدمات پشتیبانی فنی و غیر فنی

میزبان سفید برای شما یک فروشنده خدمات مجازی نخواهد بود ، بلکه همراه و شریک شما در راه اندازی یا بهره برداری و پیشبرد فعالیت های مجازی شما است که در تمام مراحل در هر زمانی و بدون محدودیت زمانی از پشتیبانی ما میتوانید بهره مند شوید .

خدمات طراحی وبسایت و به روزرسانی

کسب و کار مجازی شما نیاز به بستری زیبا دارد که مخاطب به راحتی بتواند با آن کار کند و به سادگی در جستجوگر ها نمایان شود، همینطور میبایست متناسب با موضوع ( فروشگاه ، معرفی محصول ، مارکت پلیس یا ... ) طراحی شود که ما بر اساس نیاز شما آن بستر را ایجاد میکنیم .

خدمات مجازی برای بی‌اثر کردن تحریم

در صورتی که کسب و کار شما به گونه ای است که میبایست خدمات خود را به مشتریانی در خارج از ایران ارائه دهید ما به شما راهکار های مجازی آن را برای پرداخت بین الملل ، فعالیت به عنوان غیر ایرانی در فضا های تحریم شده و ... ارائه میدهیم.

ما به کارآفرینان و مردم کمک میکنیم تا با کیفیت بالا و پشتیبانی کسب و کار و وبسایت شخصی خود را راه بیاندازند.

میزبان سفید یک پلتفرم ارائه ابزار های دیجیتال ، فضای وب ، دامنه ، پشتیبانی برای راه اندازی کسب کار مجازی و طراحی و راه اندازی وبسایت میباشد .
به صورت آنی و آنلاین فضای مورد نیاز خود را انتخاب کنید ، آدرس کسب و کار خود را چک و ثبت کنید ، ماهیت کسب و کارتان را ارائه دهید و در صورت نیاز طراحی وبسایت خود را به ما بسپارید . اگر مشکل تحریم داشتید هم میتوانید از سرور های مجازی ما استفاده کنید تا تحریم ها را دور بزنید ...

چرا با ما میزبانی میکنید؟

ما تمام نیاز های شما را برای ایجاد یک کسب و کار و استرات آپ مجازی تامین میکنیم.

ارائه کامل خدمات مجازی

یکی از ویژگی های میزبان سفید ارائه زیرساخت های مجازی ای میباشد که یک کارآفرین برای راه اندازی کسب و کار خود نیازمند است . همچنین سرویس های ما مانند vps ، سرور مجازی و ... نیز میتوانید در فعالیت کارآفرینان در خارج از ایران کارساز باشد.

پشتیبانی روزانه

یکی از مهمترین و پر چالش ترین نیاز هایی که کارآفرینان برای کسب و کار مجازی خود به آن برمیخورند موضوع پشتیبانی است ، ما در اسرع وقت به صورت 24 ساعته و با حداقل زمان به سوالات فنی و استارت آپی شما پاسخ میدهیم .

آموزش رایگان راه اندازی استارت آپ

در میزبان سفید با خرید خدمات ما میتوانید به طور مستمر مطالب آموزشی برای راه اندازی کسب و کار و استارت آپ مجازی دریافت نمایید و همینطور این امر به صورت مشاره آنلاین رایگان نیز برای شما خواهد بود .

امروز رویای خود را به واقعیت مبدل نمایید

این روزها تقریبا همه به دنبال ایجاد کسب و کار اینترنتی خود هستند اما ب مشکلات بسیاری از قبیل هزینه زیرساخت ها ، ایجاد وبسایت در حرفه های گوناگون ، پشتیبانی و رشد کشب و کار و مسائلی از این دست روبرو هستند ، میزبان سفید همه این طرح ها را با مدل بیزینس خود که مدل درآمدی بر اساس درآمد مشتری میباشد پیش میبرد و از این جهت ما را میتوانید در تحقق رویای خود مشترک بدانید ...

برای شروع چه کاری باید انجام دهم ؟ کافیست برا فشردن دکمه زیر از ما مشاوره رایگان بگیرید .